SIKÇA SORULAN SORULAR

SIKÇA SORULAN SORULAR

DOCKMARINE ÜRÜNLERİ HANGİ YÖNTEMLE ÜRETİLİR?

Sunnydock dubaları yüksek yoğunluklu polietilenden ( HDPE) şişirme yöntemi ile üretilmektedir. Kusursuz tasarımı ve sağlamlığı ile PMS dockmarine sizlere yüzer çözümler sunar. Sunny Dock, rüzgâr ve dalgaya maruz kalan alanlarda kullanılabilecek şekilde dizayn edilmiştir. Yüksek dalga boylarından etkilenmez. Ürünün 50X50X40 cm, 50X100X40 cm ve 50X100X25 olarak 3 farklı ölçüsü bulunmaktadır.

Rotasyon teknolojisi ile üretilen Rotodock, modern görünümü ve çevre dostu olması sayesinde tercih edilen bir üründür. Rotodock’ın her bir ünitesi kauçuk bağlantı parçası ile kolaylıkla birleştirilebilir. Ürün üzerinde kullanılan parçalar, suda paslanmayı tamamen ortadan kaldırır. Modüler tasarımı ve kullanım kolaylığı ile Rotodock ticari uygulamalardan şahsi kullanıma, ihtiyaca ve çevre koşullarına göre değişen kurulum olanakları sunmaktadır.

Diğer ürünlerin üretimi aşamaları için satış temsilcilerimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

ÜRÜNLERİN MONTAJI NASIL YAPILMAKTADIR?

PMS Dockmarine montajlama ile ilgili birkaç seçenek sunmaktadır. Kurulum yapılacak yere göre çapa, tonoz, kazık sistemleri kullanılabilir.

SADECE 1 KİŞİ ÜRÜNÜN KURULUMUNU YAPABİLİR Mİ?

Evet yapabilir. Müşterilerimiz iskelelerini bir günden az sürede kurabilirler ya da demonte hale getirebilirler. 2 kişi, bir saatte, herhangi bir özel bilgi gerektirmeden, 20 m2 sistemi kolayca kurulabilirler. Su yüzeyinde montaj imkânı sağlar.

NE KADAR SÜRE İÇERİSİNDE ÜRÜNLER MÜŞTERİYE İLETİLİR?

Ana parçalar stoklarda mevcuttur. Sipariş verildiğinde yükleme günü müşteriye bildirilecektir.

FİYATLAR NEDEN WEB SİTESİNDE YER ALMIYOR?

PMS Dockmarine proje bazlı çalıştığı için detaylı bilgi olmadan fiyat verememektedir.

Proje formu için tıklayınız.

PMS DOCKMARINE ÜRÜNLER KIŞ SEZONUNDA KULLANILABİLİR Mİ?

Evet kullanılabilir. Kötü hava koşullarından dolayı oluşabilecek hasarlara karşı sistemin kış sezonunda kaldırılmasını öneriyoruz.

PMS DOCKMARINE ÜRÜNLERE ÇEVREYE ZARAR VERİR Mİ?

PMS Dockmarine ürünleri çevre dostudur. UV katkılıdır, % 100 geri dönüşümlüdür. Çürümeye, asit, baz ve hidrokarbonlara dayanıklıdır.

PMS DOCKMARINE ÜRÜNLERİ SADECE YÜZER İSKELE İÇİN Mİ KULLANILIR?

Hayır. Hayal gücünüz ile kullanım amacınızı birleştirerek istediğiniz sistemi oluşturmanız mümkündür.Marina ve limanlar dışında farklı alanlarda da kullanılabilir.