KURUMSAL

HAKKIMIZDA

PMS, 1993 yılında, ülkemizde çok da yaygın olmayan Plastik Rotasyon (Rotomolding/Rotational Molding) tekniğini kullanarak, o günkü pazar ihtiyaçlarını karşılamak üzere, İzmir / Pınarbaşı tesislerinde, imalatçı firma olarak ticari hayatına başlamıştır. 2003 yılında, 11.000 m2’si kapalı olmak üzere, toplam 20.000 m2’lik İzmir/Kemalpaşa’daki yeni tesisini faaliyete geçiren PMS, üretim kapasitesini ve depolama alanlarını genişleterek müşteri ihtiyaçlarını çok daha hızlı cevaplayacak kabiliyete erişmiştir.

22 Yıllık rotasyon imalat tecrübesi ile oluşan geniş ürün yelpazesinde şu anda; Yüzer İskele Sistemleri, Yüzer Platformlar, Marina Pontonları bulunmaktadır. Bu ürünler uzmanlık alanlarına göre tescilli markalar altında toplanarak gruplandırılmıştır. Deniz üzerinde sağlamlığın ve güvenliğin ne demek olduğunu bilen PMS yüzer yapılar, çözümler, projeler ve tasarımlar ile Marine Dock markası altında hizmet vermektedir.

Faaliyetlerine başladığı günden itibaren temel amacı, tüm müşterilerine ve iş ortaklarına “makul fiyatlarda, yüksek kaliteli ve esnek bir hizmet sunmak” olan PMS,

– İnovasyon ve Ar-Ge’ye verdiği önem,
– Modern ve teknolojik üretim tesisleri,
– Gelişime ve sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı,
– Sahip olduğu ISO 9001-2000 belgesi ve
– Uluslararası standartlara uygunluğu ve gelişime verdiği önemle Türkiye’de lider, dünyada tanınan entegre bir polietilen işleme merkezi haline gelmiştir.

MİSYONUMUZ

Toplum ve çevreye saygılı şekilde çalışarak ve tüm kaynaklarını en verimli biçimde kullanarak yurt içinde lider ve öncü bir firma olmasını sağlamaktır.

VİZYONUMUZ

Modern ve teknolojik üretim tesisleri, yenilikçi ürünleri, sürdürülebilir üstün kalite ve hizmet anlayışı ile sektörde lider konumunu Türkiye’de devam ettirmek ve dış pazardaki konumunu güçlendirmektir.

Çok yönlü, dayanıklı ve kurulumu kolay alüminyum ponton çözümleri