BLOG

PMS Dockmarine Metstrade Metstrade 2017 Fuarı

14.11.2017 – 16.11.2017 tarihleri arasında Hollanda, Amsterdam’da gerçekleştirilecek olan METS Amsterdam – World’s Largest Exhibition of Equipment, Materials Fuarı için stand çalışmalarımız tamamlandı. Sizleri standımızda görmekten büyük mutluluk duyarız.

Jetport Jet Ski Platform Katar JETPORT ( Jetski park platformu) Montajı

Dock Marine System olarak Katar’da on adet JETPORT kurulumunu gerçekleştirdik. 1,5m. genişliğinde, 4m. uzunluğunda olan ve üzerinde PU roller kullanılarak kolay çıkış imkanı sağlayan jetski park platformumuz yoğun ilgi gördü. Ürünleri yerinde gören bir çok kişi ürün almak için iletişime geçti. Kurulum için müşterimize teşekkür ederiz.

Fransa Paris Projesi Fransa Paris Projesi

Fransa’nın Paris şehrinde 1600 m2’lik yüzer havuz kurulumu gerçekleşmiştir. Eğlenirken aynı zamanda güvenliğin de sağlandığı proje herkesin ilgi odağı haline geldi.

Balıkesir Rotodock Yüzer İskele Başarılı Belediyeler İle Yapılan Ortak Projeler

Türkiye’de bir çok belediye ile ortaklaşa iş yapan firmamız son olarak Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ile Rotodock yüzer iskele projesini başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Deniz, göl ve benzeri alanların olduğu illerde vatandaşların ihtiyaçlarına uygun çözümler arayan belediyeler, su üzerinde yapılabilecek her türlü çözüm için firmamıza başvurmaktadırlar. Bunun son örneği 7 km. lik bir sahili bulunan Ayvalık- […]

Yüzer Havuz Projesi Fransa Yüzer Havuz Projesi – Fransa

Fransa’ da nehirde yüzücülerin güvenliğini sağlamak ve boğulmaların önüne geçmek için yüzer havuz projesi gerçekleştirdik. Ayrıca bu yüzer iskele halkın güvenliği açısından iki cankurtaran tarafından da sürekli gözetim altında tutulmaktadır. Temmuz ayı sonu ile faaliyete geçen havuz projemiz belediye imkânları ile yüzmenin yasak olduğu nehirde yüzmeyi kolay hale getirmiştir. Kaynak: http://france3-regions.francetvinfo.fr/midi-pyrenees/tarn/une-piscine-en-riviere-sur-le-tarn-pour-eviter-les-noyades-1055243.html

Dubai Boat Show 2017 Dubai Boat Show 2017

28 Şubat – 4 Mart 2018 tarihleri arasında Dubai’de 25.’si düzenlenen Uluslararası Dubai Boat Show 2017 fuarına katılımımız gerçekleştik. Orta doğu bölge yöneticimizin organizasyonunu üstlendiği fuarda yeni ürünümüz jetport Max, Marine Dock’a ve özellikle tekne park platformumuz olan Boat Lift’e ilgi büyüktü.